Šou Tvoja tvár znie povedome spoznala svojho víťaza len uplynulú nedeľu, pričom súťažiaci udržiavajú priateľské vzťahy aj po vypnutí kamier. Dôkazom toho sú hudobník Ondrej Kandráč (44) a herečka Natália Puklušová (38), ktorí dokonca vydali spoločný singel Ľúbi, kto dúfa!

Natália Puklušová, ktorá hviezdila v seriáli Oteckovia, sa nikdy netajila svojou túžbou stáť na pódiách a profesionálne spievať pred celým Slovenskom. Zlato v hrdle mala napokon možnosť ukázať v šou Tvoja tvár znie povedome, kde nielen porotu, ale aj divákov ohurovala fantastickými výkonmi. Rodáčka zo Spišskej Novej Vsi si napokon splnila sen a aktuálne sa pýši novou kapelou, s ktorou si do duetu prizvali jedného z najúspešnejších domácich hudobníkov súčasnosti.

,,Naposledy sme sa s Ondrom stretli, keď som mala 16 rokov. Doprevádzal ma so svojou cimbalovkou na festivale, kde som spievala. A po viac než 20-tich rokoch nás opäť spojila Tvoja tvár znie povedome a, samozrejme, to nemohlo dopadnúť inak ako spoločným hitom,“ vyznala sa nadšená Natália. Kým o hudbu k skladbe sa postaral samotný Ondrej, text napísal Vlado Puchala. “Nová pieseň Ondreja Kandráča a Natálie Puklušovej & Band je posolstvom nádeje, že sila lásky a odpúšťania nás vždy prevedie cez rozbúrené vody,” uvádza sa v popise duetu, kde plavovláska ukázala aj svojho priateľa Michala. A čo naň hovoríte vy? Chytľavé, no nie?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube