9. séria Let’s Dance je tu a priniesla so sebou viacero úžasných prekvapení. Prvé kolo odštartovalo vo veľkom štýle. U poroty padla dokonca desiatka a väčšina divákov už má aj svojho favorita.

11 súťažných párov predviedlo samé dychberúce čísla. Niekomu vyšlo vystúpenie viac, inému menej, no treba uznať, že na prvýkrát si viedli všetci naozaj skvele. Jedna dvojica však v Let’s Dance excelovala a poriadne prekvapila.

Fanúšikovia sa dočkali: Takto vyzerajú nové páry Let’s Dance!

Zdá sa, že kráľ všetkých parketov Janko Koleník má konkurenciu! Nie je ňou nikto iný ako jeho kamarát, herecký kolega zo seriálu Dunaj, k vašim službám a ešte rovnako aj rodák z Banskej Bystrice Jakub Jablonský. Pohľadný mladík má za sebou 15-ročné skúsenosti s folklórnym tancom, a to sa odrazilo i na jeho úžasnom quickstepe, ktorý predviedol s tanečnou partnerkou Eliškou.

Seriálový Dávid dostal od poroty hneď v úvode veľké chvály a 31 bodov, pričom telenovelová hviezda Facundo Arana mu venoval najvyššiu desiatku. Jakub sa tak stal jednoznačným víťazom prvého kola a pozitívne reakcie na seba nenechali čakať ani na Facebooku. Pri jeho fotkách z tanca svieti oproti ostatným číslo s obrovským náskokom – z večera do rána dostal Jakub viac ako 1500 lajkov a viac ako 160 komplimentov.

,,Jednoznačný FINALISTA, WOOOOOW. Tancoval ako profesionál…,” odkázala Mon. ,,Koleník 2.. gratulujem.. mňa prekvapil.. držím palce..,” napísala Lýdia. ,,Víťaz, boli perfektní,” myslí si Tatiana, pričom slovo víťaz v reakciách iba pribúda.

1. kolo Let’s Dance – Jakub Jablonský a Eliška Lenčešová – quickstep – B. Goodman: Sing Sing Sing

Zdroj/Foto: TV Markíza, Facebook/Televízia Markíza