Najúspešnejšia tanečná šou už pozná nielen dátum svojho štartu, ale aj kompletné zloženie. Po odhalení jedenástich súťažiacich TV Markíza zverejnila mená porotcov aj moderátorov 9. série Let’s Dance.

Už 3. marca sa na tanečný parket postavia šiesti herci, speváčka, športovec, redaktor, modelka, ale aj šéfkuchár. Kto bude hodnotiť ich výkony? A kto bude divákov počas celého Let’s Dance sprevádzať?

Zostava Let’s Dance je kompletná: Súťažiť budú aj títo 3 herci!

Fanúšikovia tanečnej šou sa môžu tešiť na overené tváre. V úlohe moderátorov sa aj tento rok predstavia Viktor Vincze z Televíznych novín a Lucia Hlaváčková z Telerána. Obaja sa na blížiaci sa projekt veľmi tešia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Viktor Vincze (@viktorvincze)

„Ďakujem Markíze a Pepemu Majeskému, že mi už tretíkrát dali príležitosť byť pri najväčšom televíznom projekte roka. Teším sa na Lucku, teším sa na nové páry, teším sa na kolegu zo spravodajstva a jeho vlasy. Tribulovská ofina sa ani cez čaču určite nepohne,” uviedol s humorom Viktor.

Zdá sa, že ani pri porotcoch nepríde žiadne prekvapenie. Na stoličky sa zasadnú opäť Tatiana Drexler, Adela Vinczeová a Ján Ďurovčík.

„Na ďalší ročník sa teším ako na tradičných pár týždňov dobrej energie, ktorá pôjde z obrazovky. Lebo ju zažívame priamo na mieste. Verím, že sa to ako vždy na ľudí prenesie a trochu ich celý zážitok povznesie a zjemní. Všetci to aktuálne potrebujeme,“ prezradila Adela. Ako ste si všimli, meno Ján Koleník nepadlo, čo značí, že sa tentokrát v úlohe porotcu zrejme objavovať nebude.

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Facebook/Let’s Dance