Aj šieste kolo tanečnej šou Let’s Dance prinieslo ako obvykle krásne a dychvyrážajúce čísla. Uplynulú nedeľu však obecenstvo a diváci videli aj jeden bonus, pri ktorom sa slzy udržiavali naozaj ťažko.

Tanečné vystúpenia súťažných párov tentokrát doplnil špeciál svetovej tanečnej špičky. Do Let’s Dance zavítali Slovenka Laura a Talian Massimo, ktorí predviedli dokonalé umenie na tanečnom parkete. Mnohí pri sledovaní manželov doslova ani nedýchali.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

Fenomenálne číslo si, samozrejme, vyslúžilo standing ovation všetkých prítomných v sále, pričom emotívnejším dušiam stekali zo zimomriavkového zážitku po tvári slzy. ,,Rozplakali ste nám Inchebu, ďakujeme,” prihovoril sa tanečníkom moderátor Viktor Vincze.

Let's Dance

Z porotcov si ako prvá vzala slovo Adela Vinczeová, nakoľko kolegyňu Tatianu Drexler chcela nechať ešte doplakať. Priznala, že taktiež ostala dojatá. ,,Toto nie je len taký tanec, toto je vysoké umenie, čo vy ste nám tu predviedli,” uviedla Adela.

,,Všetci vieme, že Laura je úžasná, všetci ju obdivujeme a ja som na ňu tak pyšná každý deň, kam chodím. A chcela by som len povedať, že ono sa to hovorí tanec, ale vy si vôbec neviete predstaviť, koľko hodín, koľko dní, koľko rokov patrí do takéhoto tanca. Aká je to kvalita, aká je to krása, keď dve telá sa v takejto harmónii dokážu pohybovať v hudbe,” zhodnotila so slzami v očiach Tatiana Drexler.

Laura a Massimo v Let’s Dance

 

Trapas krásky z Ruže: Aha, koho prišla podporiť na Let’s Dance!

Zdroj/Foto: TV Markíza/Let’s Dance, Voyo