LIDL nezvláda nápor zákazníkov: Verejná VÝZVA pre Slovákov!

Dátum:

Slováci začali už pred pár týždňami skupovať dezinfekčné prostriedky a trvanlivé potraviny. Situácia sa však začína zhoršovať, keďže obchodné reťazce zažívajú obrovský nápor. Lidl sa tak rozhodol osloviť všetkých občanov.

Obchodné reťazce sú nútené zabezpečovať čoraz viac tovaru, keďže zákazníci si robia obrovské zásoby spotrebných výrobkov. Obmedzenie reštauračných služieb pritom situáciu ešte zhoršilo a zamestnanci nestíhajú vykladať tovar, a zároveň sa dostatočne venovať mnohým otázkam ľudí.  

Obchodný reťazec Lidl sa preto rozhodol pre verejnú výzvu, keďže hľadajú dočasné posily. ,,V Lidli pracujeme dňom i nocou na tom, aby sme Vás aj naďalej dokázali obslúžiť a umožniť Vám nákup potravín v našich 142 predajniach po celom Slovensku,“ uvádza sa v oficiálnej správe spoločnosti.

Vzápätí bolo na oficiálnej stránke zverejnených desiatky inzerátov na rôzne pozície. ,,Ak hľadáte dočasnú brigádu alebo chcete odporučiť brigádu svojmu známemu, prihláste sa alebo, prosím, zdieľajte túto výzvu ďalej. Veríme, že spoločne dokážeme zásobovať celé Slovensko,“ vyzýva Lidl, pričom ide o prácu do konca mája alebo v horšom prípade do konca septembra.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: kariera.lidl.sk  |  Foto: kariera.lidl.sk, Facebook/Lidl Slovensko

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...