Známa herecká tvár, ktorá do veľkého sveta šoubiznisu vhupla už ako malé dieťa, opäť šokuje verejnosť. Ryšavá Američanka prekvapila, keď sa rozhodla konvertovať na inú vieru. 

[sociallocker]Lindsay Lohan mala pred sebou sľubnú kariéru herečky, no život na výslní ju skôr dohnal do slepých uličiek. Príležitostná speváčka totižto nezvládla svoju narastajúcu slávu a viackrát mala problémy s drogami či s alkoholom. Po utrasení jej nemalých škandálov, kvôli ktorým bola viackrát aj na liečení, sa zdalo, že jej život nabral dobré smerovanie. Lindsay sa zasnúbila s veľmi bohatým, no mladším Egorom. Ich vzájomný vzťah pôvodne pôsobil veľmi harmonicky, no opak bol pravdou. 30-ročná herečka si často zažívala fyzické či psychické násilie a nakoniec to vyústilo k vzájomnému rozchodu.

Počas svojho single života sa však zamerala na charitu a vydala sa do krajín, kde zúrila neúprosná vojna. Začiatkom minulého roka vyšlo najavo, že sa pustila do štúdia Koránu, čo neskôr aj sama potvrdila. V súčasnosti to vyzerá tak, že z Lindsay sa už stala plnohodnotná moslimka. Jej instragramový účet zíva prázdnotou a všetky svoje doteraz pridané príspevky vymazala. Na jej profile na sociálnej sieti svietia len dve slová “Alaikum salam”, čo by sa dalo preložiť ako “mier s vami”.

Foto: YouTube, Instagram | Zdroj: dailymail.co.uk
[/sociallocker]