Slovenská liberálna politička Lucia Ďuriš Nicholsonová priznala, že vždy túžila po extravagantnom účese, na ktorý prišiel vhodný moment práve počas tohto leta. Pred pár hodinami sa tak pochválila novým imidžom, pričom je pripravená aj na tvrdú kritiku.

Lucia Ďuriš Nicholsonová je v súčasnosti europoslankyňou, v dôsledku čoho musí pravidelne cestovať do Bruselu, kde prebiehajú zasadnutia Európskeho parlamentu. O to viac si váži tieto dni, kedy môže byť s rodinou na Slovensku a vychutnávať si spoločný čas.

43-ročná politička sa dokonca rozhodla pre nový účes, ktorým poriadne prekvapila. V úvode svojho príspevku na sociálnej sieti najprv upozornila, aká dôležitá je sloboda. ,,Osobná sloboda jednotlivca pre mňa začína a končí tam, kde sa začína a končí osobná sloboda niekoho iného. Kým nezasahujeme do slobody toho druhého, nie je čo riešiť,“ napísala Lucia.

Dvojnásobná mamička napokon priznala, že sa jej dredy vždy páčili a inšpirovala sa vlastným synom a jeho priateľkou. ,,A tak som si povedala, prečo to neskúsiť práve toto leto? Človek nikdy nevie, koľko liet ešte príde. So, here I am, pripravená na všetko aj na poriadnu dávku pravého slovenského hejtu,“ dodala, pričom sa skutočne pochválila bujnou hrivou plnou dredov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/lucia_duris_nicholsonova  |  Foto: IG/lucia_duris_nicholsonova, FB/Lucia Nicholsonová verí v zdravý rozum