Krásnu fitness trénerku Luciu Mokráňovú spoznala široká verejnosť v roku 2014, kedy sa na krátky čas zúčastnila piatej série reality šou Farma. Nakoľko musela blondínka pre zdravotné problémy odstúpiť, možnosť pôsobiť v relácii si zopakovala v siedmej sérii, kde to dotiahla až do finále. Dnes však Lucia žije už celkom iný život.

Bývalej farmárke Lucii Mokráňovej sa ako jednej z mála podarilo udržať priazeň fanúšikov aj roky po ukončení súťaže. Sympatická blondínka je dnes aktívna predovšetkým na sociálnej sieti Instagram, pričom si momentálne užíva materskú dovolenku. Len pred troma mesiacmi totiž porodila partnerovi Martinovi rozkošnú dcérku Tali, ktorej tváričku až doposiaľ pred verejnosťou ukrývala.

Akonáhle však dievčatko dovŕšilo tri mesiace, bývalá televízna hviezdička ju konečne ukázala celému svetu. “Milovala som ťa, už keď som ťa nosila pod srdiečkom, ale keď si sa na mňa prvýkrát takto pred tromi mesiacmi pozrela, vedela som, že tá láska, ktorú cítim, sa nedá ani opísať.. Je to nekonečno a ešte ďalej.. Už sú to 3 mesiace a ja sa pýtam, to kedy tak ubehlooo?! Ach.. tá láska, moja Talinka,” napísala k snímke bábätka hrdá mamina.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/luciamokranova