Finalistka Farmy 7 Lucia Mokráňová odpovedala na otázky ohľadom Farmy. Okrem iného prezradila aj to, kto bol podľa nej najfalošnejší. 

[sociallocker]Lucia Mokráňová skončila na druhom mieste v tohtoročnej Farme, ktorá sa skončila len v piatok. Teraz prezradila viac o tom, čo divákov zaujíma. Tvrdí, že na Farme to bolo ťažké. Najhoršie boli pre ňu podmienky, hygiena a vydržať tam s tými ľuďmi. Lucia však neľutuje, že tam bola, Farma jej vraj toho veľa dala a zmenila jej pohľad na niektoré veci.

Medzi farmárov, ktorých mala najradšej, zaradila aj Mikiho

“Hlavne mi ukázala niektoré povahy ľudí, s ktorými sa nechcem stretávať,” zdôverila sa ex-farmárka. “Určite najfalošnejšia bola Bubica,” tvrdí Lucia a dodáva, že s tou by sa už určite stretnúť nechcela. “Je to človek, ktorý ti vrazí nôž do chrbta, pritom päť minút pred tým sa na teba usmieva. Takže Bubicu by som určite nechcela stretnúť, ona bola veľmi falošná…a je i v reálnom živote,” myslí si Mokráňová. Naopak, boli aj farmári, ktorých si obľúbila a rozumeli si. Bez zaváhania medzi nich zaradila Mikiho, Tomáša a Betku…po chvíli rozmýšľania ku nim pripojila aj Lenku. Odpovede na všetky otázky čitateľov si môžete prečítať TU. 

Tomášovi víťazstvo priala. Myslí si, že dohodu o rozdelení výhry dodrží

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram, Facebook[/sociallocker]