Lucia Mokráňová sa zviditeľnila účinkovaním v reality šou Farma a teraz pôsobí ako fitness trénerka. Dokonalú postavu, na ktorej každý deň tvrdo maká ocení predovšetkým jej priateľ, ktorý je taktiež trénerom. No nebolo to vždy tak.

[sociallocker]Lucia zverejnila na sociálnej sieti fotku z minulosti, kde mala nejaké to kilečko navyše. Dokonca sa pri aktuálnej fotke objavil popis “Po -20 kg”, čo je teda poriadna strata hmotnosti. Baculaté líčka z nej urobili úplne inú ženu a ťažko by sme ju na nej spoznali. No ako píše Lucia: “Všetko sa dá, len treba chcieť, je to len v tvojej hlave.” 

Fanúšikovia jej zmenou boli, samozrejme, nadšení a nešetrili chválami. “Krásne povzbudenie a motivácia pre všetky ženy, ktoré chcú byť zdravé, krásne a cítiť sa fresh. Žiadne výhovorky,” napísala Janka a pozitívne reagoval aj Rasťo: “Čooožee? Veľká premena, môžeš ísť príkladom a byť motiváciou.”  Neobišlo sa to však ani bez negatívnych komentárov a Silvia sa rozhodla, že ona sa so svojimi slovami do radu chválospevov nezaradí: “Áno áno, zhodila 20 kg, ale na inteligencii to bohužiaľ nepridalo. Umelé prsia, pery, umelé opálenie, mihalnice, všetko upravené a vlastný otec ju radšej zaprie ako priznať, že je jeho. Dosť smutné, že ,,krása,, nie je všetko.”

mok

Zdroj / Foto: Instagram, Facebook
[/sociallocker]