Lucia Gašparíková sa v decembri stala novou kráľovnou reality šou Farma. Šťastným okamihom, ktoré prišli počas finále, však predchádzal pád na úplné dno. Lucka musela po prvýkrát v živote vyhľadať odbornú pomoc.

Už počas pobytu na statku sa Lucia Gašparíková netajila tým, že jej život nebol v minulosti prechádzkou ružovou záhradou. Ako prezradila v rozhovore pre Markiza.sk, na vlastnej koži zašila šikanu, násilie, ťažký rozvod rodičov, drogy, stratu bábätka či veľmi ťažké tehotenstvo. 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa LuciaGasparikova (@bodybyluciaka)

,,Tých traum mám toľko, že by som ich kľudne vedela rozdať na desať ďalších žien a aj to by bolo na ne veľa,” šokovala úprimne čiernovláska. Napriek tomu, že bojovala i so stavmi úzkosti či depresiami, vždy sa napokon postavila na nohy. Po tom, čo sa udialo počas natáčania a po skončení Farmy, si však už sama pomôcť nedokázala a musela vyhľadať pomoc. Zároveň si myslí, že určite nebola prvou súťažiacou, ktorá po návrate domov potrebovala vyliečiť svoju dušu.

Kamarátstvu z Farmy je koniec: Lucia sa vyjadrila k Mirke!

,,Ja si myslím, že to potrebuje každý, kto sa vráti z Farmy. Len dnes je v móde o ničom nerozprávať. Tváriť sa, že sa nič nedeje, hrať sa na hrdinov. A ja som jednoducho len vyšla s pravdou von,” uviedla Lucka, ktorá si uvedomovala, že sa musí dať pred finále dokopy. ,,Ja som reálne musela riešiť to, aby som sa doslova nezbláznila,” šokovala ďalej.

,,Keď už som sa ocitla v stave, že som naozaj ostala ležať na gauči, rodina videla, že sa z neho asi nedvihnem, tak som si vtedy uvedomila, že buď alebo,” vrátila sa do obdobia, kedy sa cítila najhoršie. Sedenia so psychológom a mentorom Lucke pomohli chytiť druhý dych a vyrovnať sa so skutočnosťou, že robiť v živote chyby a zlyhávať je úplne normálne. Dôležité je si to priznať. Celý rozhovor s Luciou si môžete pozrieť v priloženom videu.

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/bodybyluciaka