V uplynulom týždni sa v obľúbenej kulinárskej šou Bez servítky predstavila posledná pätica súťažiacich tejto sezóny, spomedzi ktorých výrazne vytŕčala neprehliadnuteľná blondínka Lucia. Aj keď napokon výhru vo výške 500 eur nezískala a porazil ju sympatický Martin, v súkromí sa stále môže cítiť ako kráľovná.

Divácky obľúbená šou Bez servítky si dáva počas letných prázdnin prestávku, pričom diváci mali možnosť vychutnať si v uplynulých dňoch posledných súťažiacich tejto sezóny. Jednou z nich bola aj výrazná predavačka Lucia Forró, ktorá si pre svojich súperov pripravila výborné menu a fantastický program, čo jej vďaka bodovaniu prinieslo druhé miesto.

Neprehliadnuteľná blondínka však viac ako kulinárskym umením upútala divákov vystupovaním a výzorom, kým mnohí poukazovali predovšetkým na jej výrazné pery či predĺžené vlasy. Aj keď by si mnohí mohli myslieť, že 26-ročná Lucia je slobodná a vymetá večierok za večierkom, opak je pravdou. Je totiž mamičkou 9-ročného Tomáša Júliusa a 6-ročnej Mii Sofie, kým na svadobnej fotografii vyzerá doslova ako kráľovná.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: TV JOJ, FB/Bez servítky – TV JOJ