Jedna z našich najpopulárnejších beauty artistiek Lucia Sládečková prekvapila zásadnou zmenou imidžu. Dlhé blonďavé vlasy sú minulosťou, pričom kráska stavila na trendy zostrih, ktorý je aktuálne absolútnou jednotkou. 

Písal sa rok 2015 a na svojom YouTube kanáli zdieľala sympatická blondína prvé video s názvom LUCID STYLE make-up tutorial. Ešte predtým sa do povedomia divákov dostala skrz šou Nákupné maniačky, kde súťažiace menila na bohyne. Na YouTube už nie je taká aktívna ako kedysi, svoje pôsobenie preniesla na Instagram a oveľa viac sa venuje rodine. Dcérku Lydku vychováva sama, no pomáha jej mamina, ktorá jej je naporúdzi vždy, keď to potrebuje.

„Sama neviem, kde sa vo mne berie toľko energie, a zároveň radosti. Nevnímam únavu, to už musí byť úplne bláznivý deň. Ale to vlastne nie je ani o dni, ale o celku. Asi, keď viem, že by som nemala z čoho fungovať, posúva ma to a sebazaprenie je v mojom prípade veľmi silné,“ napísala na Instagrame, kde fanúšikom vysvetlila, ako to všetko zvláda.

Čím ďalej, tým viac “uteká” zo Slovenska do slnečného Thajska, kde ako sama tvrdí, našla pokoj a životnú rovnováhu. „Premýšľala a premýšľam stále, či sa vzdám svojej práce a úplne zmením život alebo krajinu, kde to budem rozvíjať. Ja sa viem istým veciam prispôsobiť a je to zvláštne. Prišla som premýšľať a zhodnotiť si situáciu. Mám v sebe chaos, ale nie negatívny. Nejak sa stále neviem uvoľniť.. Nechcem rady, chcem dostať ten pocit, ktorý ma vráti späť do môjho tela,“ zdôverila sa fanúšikom.

Okrem premýšľania nad zmenou bydliska sa v jej živote zmenilo ešte niečo – vzdala sa svojich dlhých vlasov a rozhodla sa pre viac praktickejší a šik účes. Krátke tmavšie vlasy jej pristanú a pochvalné komentáre na seba taktiež nenechali dlho čakať. ,,Vyzeráš oveľa lepšie, úplne iná žena, toto je TOP!” Kedy sa vám Lucka páčila viac?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

S novým účesom jej to pristane, čo poviete?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Sladeckova (@lucidstyle_official)

Zdroj | Foto | Video: IG/lucidstyle_official