Talentovaná Lucia “Lucid” Sládečková sa dostala do povedomia Slovákov ako šikovaná vizážistka z relácie Nákupné maniačky. Na sociálnej sieti denne zverejňuje momenty z jej súkromného, ale aj pracovného života s úsmevom na tvári. Najnovšie však fanúšikov svojou novinkou poriadne prekvapila.

Sympatická kráska pred pár dňami zverejnila niekoľko videí, z ktorých bolo jasné, že sa nachádza v tetovacom štúdiu. Sládečková má po svojom tele niekoľko “ozdôb“, takže rozhodnutie pridať si ďalšie, nebolo žiadnym prekvapením. Priaznivci známej vizážistky predpokladali, že nový obrázok bude spojený s jej dcérkou Lýdiou.

Lucid však poriadne prekvapila, keďže jej stehno najnovšie zdobí ananás, ktorý má vo vnútri pláž. Na nevšedné tetovanie zareagovali aj fanúšikovia, pričom kreatívnu kerku pochválili. Našli sa aj takí, ktorých atramentová novinka skôr znechutila. ,,Šikovná žena a takto sa zhovädiť. Budeš plakať, keď budeš stará,“ odkázala jej jedna z dám.

Slobodná mamička sa však rozhodla brániť, keďže na svojich tetovaniach rozhodne nevidí nič zlé. ,,Stará? Hrabe? Keď budem stará, budem vypĺznutá a riešiť, aby som žila a bola ako tak fungujúca… Čo je to za p….na… Mňa zaujíma, čo je teraz! Zhoväďujú sa ľudia s vyjadrujúcimi sa názormi ako je tento,“ rázne odbila jeden z drsných názorov samotná Lucid.

Zdroj: Instagram/makeupbylucid  |  Foto: Instagram/makeupbylucid