Česká diva Lucie Bílá (52) je mnohonásobná slávica, a predovšetkým úspešná speváčka. Na hudobnej scéne sa pohybuje desiatky rokov a zdá sa, že vôbec nestarne.

Lucie Bílá je mimoriadne aktívna na sociálnych sieťach, kde je v kontakte so svojimi vernými fanúšikmi. Česká speváčka vo svojich 53 rokoch vyzerá fantasticky, pričom je za každých okolností očarujúca a štýlová. Nejedna žena by jej mohla závidieť nielen postavu, ale aj sviežu pleť.

Práve vzhľad jej však vyčítali české média a niektorí priaznivci, ktorým sa nechcelo veriť, že by na fotografiách nemala ani náznak vrások. Prišli tak štipľavé poznámky, ba dokonca urážky na adresu známej čiernovlásky, ktorá si má dopomáhať filtrami na úpravu tváre.

Umelkyňa s výnimočným hlasom však tvrdú kritiku zobrala s prehľadom a bez problémov sa rozhodla zareagovať. Na sociálnej sieti zverejnila video, kde je úplne bez mejkapu s odkazom, že si na svojom účte môže robiť, čo len chce. Zároveň vyvrátila všetky podozrenia, keďže vyzerá úžasne aj bez nánosov šminiek.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/9vpn3

Zdroj | Foto: Instagram/luciebila  |  Video: Streamable.com