Talentová šou si za roky vysielania získala množstvo fanúšikov aj vďaka hodnoteniam poroty. Stálica Lucie Bílá však v šou prekvapivo končí. Vieme, ktorá známa tvár ju nahradí.

Šou, v ktorej sa hľadajú tie najväčšie talenty z Česka aj Slovenska, si získala kvantum fanúšikov. Tí sa už okrem výkonov nádejných spevákov, tanečníkov a umelcov nevedia dočkať aj výrokov a hlášok poroty. Medzi najprívetivejších a najľudskejších porotcov patrila bezpochyby aj Lucka Bílá, ktorá tento ročník ale šokuje.

Oznámila totiž, že kvôli množstvu aktivít a pracovných povinností s porotcovaním končí: “Prežila som s talentom nádherných šesť rokov. Bola to skvelá skúsenosť a projekt, ktorý ma veľmi obohatil. Teraz však musím ísť ďalej. Môj program je taký nabitý, že nie je v mojich silách stihnúť všetko,” prezradila speváčka smutnú novinku pre Nový Čas. Fanúšikovia sú zrejme sklamaní, no už teraz sa môžu tešiť na Luckinu náhradu. Do porotcovského kresla totiž zasadne obľúbená porotkyňa zo Superstar Marta Jandová.

Lucie Bílá končí v šou Česko Slovensko má talent
Nahradí ju obľúbená porotkyňa zo Superstar Marta Jandová

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram, TV Markíza, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.