V polovici februára bola na obrazovkách TV Markíza odvysielaná nová epizóda obľúbenej relácie Výmena manželiek, kde diváci spoznali rodinu svojráznej Lucie a jej partnera Standu. Kým otec štyroch detí privítal po 10 dňoch s cudzou ženou svoju lásku s úsmevom na tvári a kyticou kvetov, on si namiesto objatia či bozku vyslúžil spŕšku agresie a vulgarizmov.

Ako sa neskôr ukázalo, kontroverzná mamička štyroch detí sa stala matkou už oveľa skôr, ako vo vzťahu so Standom a z predchádzajúceho obdobia má ďalších štyroch potomkov, ktorých jej odobrali úrady. „Tie prvé štyri deti (13, 14, 15, 16) sú v pestúnskej starostlivosti, pretože jej ex, ten prvý, mlátil jedno to malé dieťa, keď Lucie nebola doma. Keď sa vrátila domov, išla s tou malou do nemocnice,“ približuje zdroj pre portál Extra.cz.

Len tri týždne po natáčaní šou mala drobná žena, ktorá šokovala divákov výbuchom zlosti priamo pred kamerami, ukončiť svoj mediálne prezentovaný vzťah. Podľahnúť totiž mala čaru usvedčeného vraha Michala Navrátila, ktorý mal v októbri 2008 na Husovom námestí v Rakovníku pod vplyvom alkoholu a mari*uany dvakrát bodnúť iného muža nožom. Ten na následky svojich zranení skonal, pričom násilník bol odsúdený na 12 rokov za mrežami.

Práve jemu povedala iba pred pár dňami Lucie svoje životné áno a momentálne sa majú snažiť o ďalšie, pre mladú ženu v poradí už deviate dieťa! Dvojica je okrem iného aktívna aj na sociálnych sieťach, kde si zanechávajú láskyplné odkazy. „Míšo, bez teba by život nemal žiadny zmysel, si môj život, moje všetko, milujem ťa strašne moc,“ napísala zamilovaná mamička svojmu dnes už manželovi.

Zábery zo svadby Lucie a Michala si môžete pozrieť — TU

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: FB/Michal N., Michal Luci N.