Nela Slováková, ktorá sa preslávila účinkovaním v reality šou Hotel Paradise, je úspešnou podnikateľkou a predaj plaviek jej vynáša nemalé peniažky. Napriek tomu sa rozhodla využiť a speňažiť aj čas koronavírusovej pandémie.

Instagramová a TV hviezdička Nela Slováková sa po rozchode so zámožným priateľom vrhla na športovca Lukáša Kozáka. Blondínka z Hotela Paradise však rozhodne nenecháva nič na náhodu ani v podnikaní a financiách.

Už nejaký ten rôčik sa totiž venuje predaju plaviek, ktorý jej vynáša nemalé peniažky. Aj napriek tomu, že sa nemôže na počet zákazníčok sťažovať, sa rozhodla využiť neľahkú situáciu a speňažiť koronavírusovú pandémiu. Na svojej stránke totiž začala predávať dezinfekčné gély na ruky vlastnej značky, na ktoré si ale nahodila poriadnu prirážku.

100-mililitrové balenie vyšlo zákazníčky na 22 eur, za čo si Nela vyslúžila kritiku a nejeden hejt. Blondínka sa však bráni a ihneď sa pochválila, že sa jej okamžite podarilo predať 1 300 fľaštičiek: ” Nikto vás nenúti nakupovať, keď chcete kúpiť, kúpite, keď nie, tak nie. Je to jednoduché,” odkazuje cez sociálnu sieť Slováková s tým, že do ceny zahrnula zvýšenú cenu ingrediencií a DPH.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/nelaslovakova  │ Foto: Instagram/nelaslovakova, nelaslovakova.com