Uplynulý víkend si užila svoju rozprávkovú svadbu aj známa slovenská kráska, ktorá ju poňala skutočne vo veľkom štýle. Ženích a nevesta to roztočili pod holým nebom a do tanca im spievala naša československá ikona.

Modelka Soňa Štefková tvorila v minulosti pár s influencerom a komikom Matejom Zrebným či hercom Dáriusom Kočim. Životné šťastie však našla až po boku právnika Erika, ktorého predstavila verejnosti začiatkom roku 2021.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Soňa Štefková (@soni.ste)

Vzťah dvojice nabral turbulentné napredovanie, na konci rovnakého roku sa totiž Soňa a Erik stali rodičmi dcérky Lily. Krátko po pôrode sa už kráska tešila aj zo snubného prsteňa, ku ktorému teraz pribudla obrúčka.

Rodičia dva a polročného dievčatka si uplynulý víkend povedali áno, pričom svadba sa konala na nádhernom mieste vo Svätom Jure. Svadobčanom prialo slnečné počasie, a tak sa mohol obrad aj celá hostina uskutočniť pod holým nebom. Okrem rodiny či blízkych priateľov sa medzi hosťami objavili i rozkošné lamy či hviezdna speváčka Dara Rolins, ktorá po zotmení odpálila svoj koncert. Novomanželom srdečne gratulujeme a prajeme veľa lásky!

svadba

 

 

Zdroj/Foto: Instagram/soni.stef