V posledných dňoch rezonuje spoločnosťou verejné vyhlásenie predsedu Kresťanského demokratického hnutia Milana Majerského. Na otázku zo strany moderátora odpovedal viac ako úprimne, v dôsledku čoho sa dočkal tvrdej kritiky. Šokujúce slová politika neunikli ani obľúbenému hercovi Tomášovi Maštalírovi.

Milan Majerský bol nedávno hosťom v politickej relácii Na Telo, kde počas diskusie otvorene vylúčil spoluprácu so stranami, ktoré podporujú registrované partnerstvá. Konkrétne išlo o politickú stranu Progresívne Slovensko, ktorá pred pár dňami predstavila svoj program.

Na konci relácie došlo aj na divácke otázky, pričom Michal Kovačič sa politika spýtal, či je väčšia hrozba LGBTI+ komunita alebo korupcia. ,,Obidve sú nešťastím ktorejkoľvek krajiny, nielen Slovenska- aj korupcia, aj LGBTI+. Sú to pliagy, ktoré ničia krajinu. Ktorúkoľvek,“ otvorene odpovedal. Na sociálnej sieti sa pokúsil o vysvetlenie a následné ospravedlnenie, no medzi občanmi príliš nepochodil.

Vyjadrenie šéfa KDH neuniklo ani Tomášovi Maštalírovi, ktorý v pondelok (4. septembra) spoločne s Gabikou Marcinkovou odpromoval novú sériu seriálu Pán profesor priamo v rannej relácii Teleráno. Podľa slov obľúbeného herca sa v každej epizóde objavuje súčasný problém, ktorý trápi mladých ľudí či celú spoločnosť.

Známemu umelcovi však nedalo nevyjadriť sa aj na margo urážky zo strany Majerského. ,,Aj v súčasnosti, čo trápi Slovensko… V nedeľu sme sa napríklad dozvedeli, že istá skupina ľudí je pliaga, a to je naozaj veľmi zlé vypočuť si od mierumilovného kresťana, ktorý všetkým želá pokoj a lásku, že niekto je pliaga a ani si neuvedomuje, ako tým veľmi ubližuje,“ poznamenal Maštalír.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza  |  Foto: TV Markíza, FB/Teleráno, Na Telo s Michalom Kovačičom