Majiteľ obľúbeného hračkárstva Dráčik sa rozhodol rok 2023 privítať novým príspevkom na oficiálnej stránke spoločnosti. Je zrejmé, že si z kritiky ľudí či dodávateľov nič nerobí a v zdieľaní svojich kontroverzných názorov plánuje pokračovať aj naďalej.

Dušan Víglaský sa v prvom príspevku v roku 2023 rozhodol venovať téme slobodnej vôle. Podnikateľ je totiž presvedčený, že dôvodom straty slobody je obmedzenie slobodnej vôle iných ľudí a jej nevyužívanie kvôli apatii občanov.

Majiteľ hračkárstva zdôraznil, že sloboda človeka končí tam, kde začína sloboda iného. ,,Ten, kto obmedzuje slobodu iných, je tyran a ten, čo slobodnú vôľu nepoužíva, je mumák,“ myslí si muž, ktorý získal cenu „Obchodník roka 2021“. Víglaský si plánuje svoju slobodu zabezpečiť využitím slobodnej vôle, aby sa z neho nestal otrok.

Známy Slovák zároveň upozorňuje, aby sme sa obzreli okolo seba a uvedomili si, kam smeruje sloboda našej spoločnosti. ,,Obmedzovanie slobody prejavu, pohybu, zapájanie do nechcených vojen, okupácia, pochybné green pasy, uhlíkové a iné ekologické nezmysli, rušenie hotovosti salámovou metódou, ekonomické a sankčné otroctvo, zdravotnícke obmedzovanie, genderová tyrania,“ kritizuje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dracik.sk | Foto: obchodnik-roka.sk, dracik.sk