K veľkému nešťastiu došlo v sobotu popoludní na sídlisku v Černé za Bory v českých Pardubiciach. Malé dieťa vypadlo z okna sídliska, no nepochopiteľné je to, čo následne urobila jeho rodina.

Obrovské nešťastie sa stalo v sobotu popoludní v Pardubiciach v mestskej časti Černé za Bory. Z okna sídliskového bytu vypadlo malé dieťa, ku ktorému bola okamžite po incidente privolaná záchranná služba: “V sobotu popoludní zasahovala Zdravotnícka záchranná služba Pardubického Kraja, vrtuľník ZZS KHK, policajti a strážnici. Došlo tu k pádu dieťaťa z okna bytového domu,” píše sa na profile Pardubickej polície.

Krátko na to ale prišiel šok, keď v záchrane dieťaťa začal brániť vlastný príbuzný: “Jeden z príbuzných na mieste aktívne bránil záchranárom v práci. Na žiadosť Polície ČR naši strážnici poskytli súčinnosť pri ukľudnení situácie na mieste. Prípad stále riešia polícia,” znejú neuveriteľné slová. Či bol mužom, ktorý bránil v záchrane dieťaťa, vlastný otec alebo vzdialenejší príbuzný, sa tak zrejme dozvieme až časom. Nepochopiteľný je však rovnako aj dôvod, pre ktorý chcel muž ohroziť záchranu detského života.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dieťa vypadlo z okna v Pardubiciach
Na miesto okamžite dorazili záchranári aj vrtuľník
Záchranu chcel z neznámych príčin prekaziť príbuzný dieťaťa, ktorý skončil v putách

Zdroj │ Foto: Městská policie Pardubice