Aj tretia séria obľúbeného seriálu Mama na prenájom prináša rôzne zapeklité situácie. Jedna z nich sa týka postavy, ktorá pre svoj charakter nepatrila k najobľúbenejším. A jej osud sa teraz naplnil.

Kto sledoval uplynulú časť seriálu Mama na prenájom, nemohla mu ujsť výpoveď pre primára Milana Staviarskeho staršieho, ktorý pri operácii jednej z pacientiek spravil závažnú chybu.

Diváci Mamy na prenájom sú už otrávení: Táto postava ich irituje!

Niektorí možno čakajú, že sa lekárova dejová linka ešte nejako zvrtne. No, bohužiaľ, nestane sa tak. Herec Peter Kočiš v úspešnom projekte definitívne končí.

„Osud seriálovej postavy profesora Staviarskeho sa naplnil v 31. epizóde tretej série. Postava profesora Staviarskeho, ktorú hral Peter Kočiš, bola väčšou postavou v nemocnici Kvetna, kde prišiel do kolektívu a stal sa primárom. Zároveň hral otca Petrovi Kissovi, ktorý taktiež pôsobí v nemocnici ako lekár. Postava profesora Staviarskeho dala príbehu v Mama na prenájom všetko, čo mala a už sa jej dejová línia nemala kam vyvíjať,” uviedol zdroj z TV Markíza pre portál Pluska.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Voyo official (@voyo.sk)


Zdroj: Pluska | Foto: Instagram/tvmarkizaoffiicial