Mamička varuje všetkých Slovákov: Jej syn sa chytil do nastavenej pasce!

Dátum:

Mnohé rodiny sa snažia v období karantény aspoň vybehnúť do prírody, kde si spoločne s deťmi trošku prevetrajú hlavu a zabudnú na pandémiu, ktorá zúri všade okolo nás. Aj počas slnečnej prechádzky však môže dôjsť k zraneniu, keďže medzi nami stále žijú bezcitní ľudia.

K incidentu došlo pred pár dňami v oblasti Haburská a Krásnohorská v Košickom kraji. Mamička dvoch chlapcov sa rozhodla ísť do lesa na prechádzku, pričom uspávala synčeka Oskara v kočiari, kým jej starší syn Filip sa v jej blízkosti bicykloval.

Chlapec však náhle spadol z bicykla a bolo zjavné, že sa zranil. ,,Nejaký samozvaný Robin Hood, ktorý sa rozhodol bojovať proti lesným motorkárom alebo len slaboduchá chorá myseľ, natiahla syntetickú tenkú šnúru medzi stromami cez lesnú cestičku,“ vysvetlila na sociálnej sieti Jana, ktorá zároveň zverejnila zábery zraneného syna.

Filip mal veľké šťastie, že nešiel rýchlo a rany sú iba povrchové. Slovenka sa však obáva, koľko nastražených pascí sa nachádza v lese, v dôsledku čoho sa môžu zraniť ďalší. Neváhala a okamžite zavolala políciu, ktorá celú udalosť zaevidovala, a zároveň kontaktovala starostu tejto oblasti, aby už nedošlo k niečomu podobnému či horšiemu zraneniu. Ak pochádzate z tejto časti Pereša, rozhodne si dávajte pozor.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Jana O.  |  Foto: Facebook/Jana O., Polícia SR

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...