Na Farme 15 ostalo bojovať už len 7 ľudí. Z najstaršej generácie X sú to Mirka a Lucia, ktoré mladších súperov pravidelne kritizujú a moralizujú. Avšak minimálne druhá spomínaná mamička zrejme v ich veku nebola iná, ak nie horšia. 

Lucia má za sebou úspešnú kariéru fitnessky, pričom v súčasnosti pracuje ako trénerka. Málokto by tak do športovkyne povedal, že by sa mohol niekedy jej život spájať s drogami. Počas rozhovoru s mladučkou Emou dokonca prezradila, že užívala všetko a dlhodobo.

farma

,,A na čom si išla?” zaujímala sa Luciina súperka. ,,Na všetkom možnom. Čo prišlo, to bolo. Boli to určité obdobia,” šokovala mamička, ktorá sa s temným obdobím popasovala sama bez pomoci odborníkov. ,,Mne to prišlo trápne, zhadzovať sa a chodiť na nejaké liečenia. Už to dokazuje, že som bola už vtedy silnejšia než on alebo aj väčšina ľudí,” pokračovala Lucia narážajúc na brata, ktorý mal očividne tiež problémy s drogami.

,,Celé s nejakými prestávkami bolo aj na pár rokov. Alebo od prvých skúseností až po tie posledné sa to ťahalo. Boli rôzne obdobia všeličoho. Prvýkrát som niečo skúšala, keď som mala 14 rokov,” prišlo ďalšie šokujúce priznanie. 40-tnička chcela podľa svojich slov utiecť z reality, ktorú by inak nezvládala.

Rozhovor Emy a Lucie o drogách

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Facebook/Farma