Švajčiarsky právnik, manžel Lucie Kollárovej, sa vyhol smrti len vďaka tomu, že bol ešte v hotelovej izbe, ktorá je od bruselského letiska len pár krokov. 

[sociallocker]Keď sa známa spisovateľka a markizáčka dozvedela o besnení v Bruseli, ihneď ju prepadol obrovský strach a panika. Jej manžel bol priamo v hoteli blízko letiska, kde sa krvavé útoky odohrali. „Počul výbuch, roztriasli sa mu okná na izbe, priamo z izby potom videl rozbitú sklenenú stenu terminálu,“ prezradila zdesená Lucia pre cas.sk.

Mark, ktorý sa ešte zo šoku poriadne nespamätal sa k tragédií pre cas.sk vyjadril tiež: „V kongresovej hale, kde nás po útokoch sústredili, nám povedali, čo sa stalo. Každú chvíľu nám oznamovali, ako sa situácia vyvíja. Policajti kontrolovali občianske preukazy, kontroly v izbách neboli, lebo tam už nikto nebol,“ spomína si Mark. Právnik si ešte spomína, že situácia bola veľmi vypätá, ľudia si vzájomne pomáhali a snažili sa nájsť spôsob ako sa odtiaľ dostať.

Renomovaný švajčiarsky právnik sa z Bruselu dostal až v stredu. Zatiaľ jeho žena prežívala muky. Teraz je však šťastná, že sa mu nič nestalo a ona neprišla o milovanú osobu.

Zdroj: cas.sk Foto: Facebook [/sociallocker]