Manželskej dvojici sa v priebehu troch dní kompletne zmenil život. Ani jeden z nich nedúfal, že by mohli vyhrať v lotérií. Vianočný žreb sa však stal ich jednoducho tradíciou, ktorá nakoniec rodinu náramne potešila.

John a Allison McDonaldovci si 18.12.2019 podali vianočnú lotériu a na skontrolovanie žrebu takmer zabudli. 62-ročnému mužovi to napadlo v práci, pričom pôsobí ako zamestnanec strážnej služby. ,,Keď som videl, že mám zhodné všetky čísla, zostal som v šoku,“ opísal situáciu pre ladbible.com.

Predajca žrebov nakoniec Johnovi potvrdil víťaznú kombináciu čísiel a oznámil mu, že vyhral 2 milióny libier (približne 2,34 milióna eur). Manželka úžasnej správe nemohla uveriť a absolútne odmietala, že by mali toľké šťastie. Radosť prišla, až keď si sama skontrolovala víťazný žreb.

O dva dni neskôr však manželov čakala omnoho dôležitejšia správa, nakoľko ich 15-ročný syn Ewan v priebehu minulého roka bojoval s rakovinou lymfatického systému. Po chemoterapií a rádioterapií sa mala rodina dozvedieť výsledky z posledných vyšetrení. Ukázalo sa, že liečba bola úspešná a choré bunky boli zo synovho tela odstránené, pričom sa nenašiel už žiadny zhubný nález.

Výhercovia sa tak po náročnom roku môžu opäť tešiť zo života. Kúpili si väčší dom a celý rok chcú stráviť cestovaním. Obaja sú si vedomí, že zákerná choroba Ewana sa môže vrátiť. ,,Tie peniaze nám môžu kúpiť čas, ktorý strávime s rodinou pri vytváraní spomienok,“ dodala Allison, pričom jej konečne padol veľký kameň zo srdca.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: ladbible.com  |  Foto: Twitter