Slovenskom momentálne rezonuje prípad zneužívania maloletých dievčat zo strany majiteľov modelingovej agentúry. Doteraz sa prišlo na deväť obetí, ktoré si museli prejsť doslova peklom. Jednou z nich je aj slovenská speváčka, ktorá sa rozhodla prehovoriť o životnom období, ktoré by najradšej vymazala zo života.

Manželia Peter a Martina sú majiteľmi modelingovej agentúry, pričom dlhé roky lákali maloleté dievčatá s vidinou úspešnej kariéry. Po pár mesiacoch však dochádzalo k zneužívaniu mladých modeliek. Medzi deviatimi obeťami je aj slovenská speváčka a raperka Simona “Sima“ Hegerová, ktorá už viac nemieni mlčať.

Blondínka bola dvojicou oslovená, keď mala iba 14 rokov, pričom spievala na súťaži miss, ktorú pravidelne organizovali. K pohlavnému zneužitiu došlo asi po šiestich mesiacoch od zoznámenia, keď musela Sima znášať nechutné praktiky zvrhlého Petra. Práve týmto ohavným spôsobom prišla o nevinnosť.

Obťažovanie malo prestať, keď mala speváčka 17 rokov, no dvojica z Mojmíroviec sa jej vyhrážala ďalšie tri roky. Dokonca prišlo aj na upozornenie, že majiteľ agentúry vlastní zbraň. Hegerová sa tak bála, že nekontaktovala políciu a nezverila sa ani rodine. Zlom nastal, keď boli manželia obvinení z niekoľkých trestných činov.

Dnes už 23-ročná umelkyňa dúfa, že jej svedectvo pomôže spravodlivosti, a zároveň vyzýva ženy, ktoré majú rovnaké alebo podobné zážitky, aby prehovorili. ,,….hlas každej jednej z nás je podstatný. Možno ani neviete, ako ťažko sa mi to píše, ale chcem vyzvať všetky prípadné obete, aby už viac nemlčali a kontaktovali políciu,“ napísala na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk, Instagram/simonahegerova  |  Foto: Instagram/simonahegerova, markiza.sk