K útoku na rodinu došlo pred pár dňami v Košickom kraji v neskorých nočných hodinách. Detaily brutálneho napadnutia sú desivé, pričom je veľkým šťastím, že si vyčíňanie psychopata nevyžiadalo žiadny život.

K vlámaniu a následnému napadnutiu došlo 7. marca pred pol treťou ráno, keď 40-ročný Humenčan vstúpil na cudzí pozemok rodinného domu. Následne mal búchať na vchodové dvere a kričať, že všetkých zabije. Napokon sa dostal dnu cez rozbité okno a opakovane žiadal prítomnosť neznámej ženy. Muži zákona uviedli, že majiteľa domu a jeho manželku napadol na poschodí.

Útočníka mali ešte pred príchodom policajtov spacifikovať príbuzní, pričom bol okamžite zatknutý. Momentálne je obvinený z prečinu porušovania domovej slobody, nebezpečného vyhrážania sa a poškodzovanie cudzej veci. Svedkami celého incidentu boli dve maloleté deti, v dôsledku čoho bola spracovaná žiadosť na vzatie do väzby.

Vyjadrenia Roberta, ktorý sa stal obeťou útoku, sú však výrazne rozdielne. ,,Z pondelka na utorok uprostred noci o 2:30 nám do domu, DOKONCA PRIAMO DO SPÁLNE, násilím vnikol nebezpečný psychicky chorý páchateľ, ktorý nás pred očami našich malých detí s kameňom v ruke brutálne bil do hlavy so slovami: ,Všetkých Vás pozabíjam,’“ uviedol na sociálnej sieti.

Podľa slov otca dvoch detí bol útočník ohlásený polícií takmer dve hodiny pre útokom jeho rodinou, pričom ho označili za nebezpečného, nafetovaného a opitého. Dokonca mal k dispozícií auto. Údajne sa páchateľ už nachádza doma, keďže dostal 3-ročnú podmienku. ,,Priatelia, tento človek mohol skončiť u hocikoho z vás! Necítim sa bezpečne v tomto štáte a dlho sa ešte poriadne nevyspíme,“ dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Robert E. |  Foto: Facebook/Robert E., Polícia SR-Košický kraj