Obľúbený herec a komik Marcel Nemec (51) sa už rok trápi s rakovinovým ochorením a podstupuje pravidelnú chemoterapiu. Hoci lekári ešte pre neho nemajú dobré správy, umelec sa snaží držať si pozitívne naladenie. Pred pár dňami však zažil poriadny šok.

Marcel Nemec sa približne pred rokom dozvedel hrozivú diagnózu rakoviny. Musel okamžite podstúpiť operáciu, pri ktorej mu odstránili slepé črevo a kus tenkého i hrubého čreva. Nedávno fanúšikom na sociálnej sieti taktiež ukázal jazvu po operácii. V pravidelných intervaloch tiež podstupuje svoju predpísanú liečbu.

Opakované cykly chemoterapie pritom až donedávna zvládal Marcel na výbornú. Zlom však nastal pred pár dňami, keď herec začal kolabovať a hrozilo, že príde o život. Svoju strašidelnú skúsenosť zdieľal so svojimi fanúšikmi a blízkymi: „Skoro som ,odišiel‘! Dostal som takú silnú reakciu na chemoterapiu, že ma triaslo, nevedel som komunikovať, v sekunde som bol mokrý, akoby ma obliali vedrom vody, a ešte som aj vracal,“ priblížil detaily.

Komik a bývalý člen Kopytovcov priznal, že situácia vyzerala veľmi vážne, keď okolo neho začali behať štyri zdravotné sestry a lekárka, ktorá mu okamžite podala infúziu. „A v kuse sa ma pýtala: ‚Ste tu?‘ Fúha, zaujímavý zážitok. No už ho nechcem zažiť,“ priznáva narovinu bojovník, ktorý neustále rozdáva dobrú náladu a úsmev.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Marcel Nemec