Marek Fašiang sa stal v poradí tretím moderátorom úspešnej reality šou Farma. Ako jeho predchodkyňu Evu „Evelyn“ Kramerovú, tak i jeho čakala hŕska kritiky po odvysielaní prvých častí najnovšej série. Svoj názor si však na jeho adresu povedala aj jedna z bývalých účastníčok.

Seriálový otecko nie je jedinou novinkou tohtoročnej vidieckej súťaže o 75 000 eur. Veľkým prekvapením bola aj Alica, umelá inteligencia, ktorá spolu s uznávaným hercom sprevádza divákov napínavým dejom. A práve to sa stalo kameňom úrazu pre Petru Pajakovú, ex-farmárku z 13. série.

Tá sa totiž na svojej sociálnej sieti vyjadrila, že za jednu z chýb v moderovaní považuje práve to, že omnoho väčší priestor dostáva robot, a teda hlas herečky Daniely Mackovičovej. „Moderuje asi len duel a Alica všetko ostatné,“ ohradila sa.

Okrem toho uviedla i dôvod, podľa ktorého réžia zakomponovala Mareka do deja. „Asi chceli zmenu, ale mám pocit, že sa nepodarila,“ uviedla narovinu, „Vyzerá, že vôbec sa s tým nejako nezžil… chýbajú mu emócie,“ uzavrela Pajáková po tom, čo prezdielala viacero negatívnych reakcií od fanúšikov daného programu. Tie si môžete prečítať nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/Petra.Pajakova, Instagram/farma.markiza, Markiza.sk