Otrasný prípad mladej matky sa odohral v českom meste Bojkovice v polovici novembra. Mária mala svojho synčeka Peťka predávkovať kodeínom. Po jeho úmrtí napísala na sociálnu sieť čudné slová.

V českých Bojkoviciach došlo v polovici novembra k ohavnej smrti novorodenca. 29-ročná matka Mária mala 12. novembra predávkovať maličkého Peťka opiátom s názvom kodeín, pričom dávka, ktorú mu podala, bola pre malé telíčko smrteľná.

O prípade prehovorila v stredu FTV Prima, ktorá uviedla, že matka hneď po jeho smrti začala vypisovať na sociálnu sieť, kde chcela dať všetkým najavo, že došlo k náhode: “Náš Peťulko *2. 11. – †12. 11. 2019,” napísala. Na komentáre kondolujúcich ľudí odpisovala so slovami, že Peťko skonal náhle a jeho úmrtie ich rodinu veľmi bolí.

Až po nariadenej pitve sa potvrdilo, že niekoľkodňový chlapček mal v sebe veľkú dávky opiátu. Matka bola vzatá do väzby a momentálne jej hrozí väzenie na 15 až 20 rokov, no aj výnimočný trest, čo potvrdila policajná hovorkyňa Lenka Javorková. Susedia rodinu popísali ako sociálne slabšiu: “Sú to také divné indivídua,” doplnila jedna z nich.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FTV Prima │ Foto: Facebook/Blesk.cz