Tretí ročník kampane, ktorá už rozšírila úsmev stovkám znevýhodnených detí z SOS detských domovov, má konečne svoju tvár. Spoločnosť Orbit v spolupráci s nadáciou Úsmev ako dar tentokrát stavila na obľúbenú slovenskú hviezdu Máriu Čírovú a českú modelku a moderátorku Ivu Kubelkovú, s ktorými vytvorila jedinečný projekt.

“Pretože všetky deti si zaslúžia úsmev. Všetky!” znie hlavné motto tretieho ročníka kampane spoločnosti Orbit, ktorá venuje z každého nákupu svojich produktov v období od 10. semptembra do 21. októbra 2018 v prospech úsmevu detí z nadácie Úsmev ako dar 1 % pre detské domovy. Ambasádorkami projektu sa stali Mária Čírová a Iva Kubelková, ktoré s partiou detí naspievali legendárny hit Úsmev.

Skladba z roku 1977, ktorá zabezpečila slovenskej skupine Modus, na čele s Marikou Gombitovou, Mekym Žbirkom a Jankom Lehotským, výhru na Bratislavskej lýre, je hlavnou myšlienkou kampane, ktorá búra predsudky a vytvára úsmev na tvárach detí, ale aj dospelých. Mária sa tak snaží prostredníctvom piesne pomôcť všetkým detičkám, ktoré to skutočne potrebujú.

https://www.youtube.com/watch?v=R0MdAgtwMsA

Zdroj: Orbit Klub | Video: YouTube | Foto: Instagram/MariaCirova