Speváčka Mária Čírová je nielen úspešnou hudobníčkou, ale predovšetkým matkou troch vytúžených detí. Tie, ako sa zdá, pomaly kráčajú v stopách svojich rodičov, pričom s rozkošnou Zoe opäť vystúpila pred televíznymi kamerami v štvrtej epizóde šou Tvoja tvár znie povedome.

33-ročná rodáčka z Trnavy má na konte množstvo úspešných hitov, avšak za najväčšie životné šťastie stále považuje svoju krásnu rodinu. Mária je po boku Mariána Kachúta už viac ako 13 rokov a rešpektovanému hudobníkovi za ten čas porodila tri deti. Kým Ruben má ešte len dva roky, najstarší syn Hugo výrazne inklinuje k hudbe, no pred kamerami sa po boku rodičov zatiaľ objavuje len dcérka Zoe.

10-ročné dievčatko už hviezdilo v seriáli Oteckovia, ale aj v televíznej šou Tvoja mini tvár znie povedome, no najnovšie sa predstavilo ako hosť v dospeláckej verzii. Po boku svojich rodičov sa talentovaná Zoe premenila na dcérku speváčky Pink, pričom spolu s Máriou a za doprovodu Mariána zaspievali ich veľký hit Cover Me In Sunshine.

Vystúpenie Márie Čírovej s rodinou môžete vidieť >>>TU<<<

Originál skladby

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: markiza.sk, IG/tvojatvarzniepovedome, mariacirova