Mária Čírová patrí k naším najúspešnejším speváčkam, ktorej sa darí v súkromnom i pracovnom živote. Na svojom instagramovom profile zásobuje fanúšikov fotografiami a videami, no poslednou fotkou šokovala nejedného z nich.

Mária Čírová prežíva pravdepodobne krásne obdobie, podľa jej príspevkov na sociálnych sieťach. Autorka hitu “Unikát” si prednedávnom povedala “áno” so svojím dlhoročným priateľom a otcom jej detí, Mariánom Kachútom. No popri manželovi a deťom stíha aj pracovný život.

Nedávno sa totiž na sociálnej sieti Instagram pochválila príspevkami z kaderníckeho salónu, kde vzala aj svojho syna Huga, ktorému splnila sen a nechala mu zapliesť copy, pretože má dlhšie vlasy. No nezaháľala ani Mária a rovnako si dala zapliesť vrkoče aj ona. Celý proces zdokumentovala na Instagrame, kde dávala jasne najavo, že aj keď ju to bolí, výsledok bude stáť za to, pretože je to kvôli nakrúcaniu nového videoklipu.

No reakcie fanúšikov na seba nenechali dlho čakať. Aj keď bolo mnoho z nich pozitívnych, väčšina bola skôr negatívna v štýle: “Radšej nezapletene :)”“Tak toto nie”“Nie hrozné”, až po komentáre ako “Viac sa dohovadiť nemohla?”“Fuj, maminkám sa to nehodí”, “To je niečo strašné… úplne antipríťažlivé… ufff zlé”.

Ani Máriina reakcia na seba nenechala dlho čakať a pravdepodobne sarkasticky poznamenala v Insta stories, že by mala nad sebou asi pouvažovať.

No každopádne, Mária mala určite svoj dôvod na to, prečo si dala takýto účes, ktorý čoskoro ukáže v novom videoklipe a my jej držíme palce.

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram