Krásna herečka Mária Havranová (25) začínala v seriáli Kukučka, no jej herecký výkon bol zrejme natoľko dobrý, že dostala lukratívnu ponuku od Markízy. No s rastúcou kariérou je údajne narastá aj ego, čo zachytili už aj jej hereckí kolegovia. Aká je teda herečka v skutočnosti?

Mária sa dostala do povedomia divákov vďaka seriálu Oteckovia, kde hrá postavu milej učiteľky v materskej škôlke. Pôsobí skromne a obetavo, no štáb aj hereckí kolegovia si všimli výraznú zmenu v jej správaní.

Havranovej zrejme sláva stúpla do hlavy viac ako je vhodné. „Na obrazovkách ju diváci poznajú ako milučké a večne usmiate dievča, no v súkromí je to pravý opak. Na spoločenských akciách je odutá, tvári sa, akoby jej každý zjedol večeru a úsmev hodí iba vtedy, keď ju fotia,“ uviedol pre plusku.sk člen štábu, ktorý s ňou pracuje každý deň.

Ďalší človek z okolia nakrúcania spomenul situáciu, keď vizážistke sadla do kresla bez slova a po nalíčení jednoducho vstala a odišla na toaletu. Pojmy “ďakujem“ alebo “prosím“ zrejme odstránila zo svojho slovníka. Dá sa však predpokladať, že jej hviezdne maniere budú čoraz väčšie, keďže zahviezdila v prvom slovenskom tanečnom filme Backstage, pričom na tlačovke sa usmievala iba pred kamerami.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Instagram, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.