Atraktívnu blondínku pozná väčšina Slovákov ako sympatickú moderátorku, ktorá je už dlhé roky súčasťou televíznych obrazoviek. Málokto však vie, že Marianna Ďurianová má za sebou aj obdivuhodný hrdinský čin.

Moderátorka športovej relácie Góly – body – sekundy sa nedávno ukázala aj v inom programe RTVS. Marianna Ďurianová zavítala ako hosť do Záhad tela, kde všetkých prekvapila svojím zážitkom z dovolenky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Radoslav Kuric (@radokuric)

Keď hostia dostali od moderátora Mariána Miezgu otázku, ako by sa zachovali, ak by videli topiace sa dieťa, blondínka ihneď zareagovala vlastnou skúsenosťou.

,,Ja som bola na brehu, sledovala som tie deti v tom bazéne a videla som tri malé deti. Dve päťročné a jedno trojročné, ktoré je stále pod hladinou nad hladinou, pod hladinou nad hladinou… A stále stláča tých ďalších dvoch chlapcov vedľa seba. Tak o pár sekúnd mi došlo, že asi sa topí chudáčik. Tak som skočila do tej vody, zobrala som toho malého, ten sa mi zavesil na krk, chúďatko malé, a doniesla som ho teda na breh,” uviedla známa blondínka, ktorá sa z tohto strašidelného zážitku ešte polhodinu klepala.

To sa však nedalo povedať o matke dieťaťa, ktoré Marianna zachránila. ,,Prišla jeho mama, zobrala ho za ruku, že ‘mercy’ (ďakujem – pozn. redakcie), a odišla,” šokovala Ďurianová, ktorá touto reakciou zaskočila a zároveň rozosmiala aj všetkých prítomných.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @mariannadurianova

Zdroj: RTVS/Záhady tela | Foto: Instagram/mariannadurianova