Televízia Markíza pred pár mesiacmi potešila divákov informáciou, že šou „O 10 rokov mladší“ sa opäť objaví na televíznych obrazovkách. Relácia však prešla veľkými organizačnými zmenami, pričom jednou z najväčších bola náhrada vtedy ešte manželov Šmahelovcov za speváčku Máriu Čírovú. Tá však stráca trpezlivosť!

Aj napriek tomu, že Mária Kachútová Čírová (29) sa prezentuje predovšetkým ako speváčka, žlto-modrá televízia ju oslovila s ponukou moderovania, ktorú s radosťou prijala. V posledných týždňoch na sociálnej sieti pravidelne zverejňovala fotografie z natáčania s popisom, že sa môžu diváci tešiť na nové príbehy, ktoré budú na televíznych obrazovkách už čoskoro.

Ďalšia séria tejto relácie sa mala odvysielať na konci februára, no nestalo sa tak. Speváčka sa však pred pár dňami dozvedela, že ďalší termín v marci sa tiež zrušil. Je zjavné, že je nahnevaná a smutná.

Mária začína pochybovať, či sa projekt, v ktorom účinkovala vôbec odprezentuje. „Dnes som sa dozvedela, že O 10 rokov mladší nepôjde ani 27. februára (to už bolo), ani 13. marca a nepôjde asi vôbec v marci. Dúfam, že to niekedy pôjde. Prosím, čakajte. Je to pekné,“ uviedla moderátorka na sociálnej sieti.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Instagram, Facebook