Televízia Markíza sa po obrovskom úspechu reality šou Farma rozhodla pre divákov pripraviť ešte odvážnejšiu zábavu. Na VOYO sa začne už na jeseň tohto roka vysielať exotický Love Island, alebo v preklade Ostrov lásky.

Po Farme, ktorá zožala medzi divákmi úspech, sa rozhodla modrožltá televízia rozšíriť rady reality šou aj o ďalšiu exotickú novinku. Nedávno pritom Rebeka šokovala výrazne zmeneným imidžom a rovnako tak aj svalnáč aquaman Henrik. Už od jesene sa na VOYO môžu diváci tešiť na Love island, ktorý sa teší obľube v USA, Británií, Nemecku či Poľsku.

V šou pôjde rovnako ako na Farme o finančnú výhru, ako aj o možnosť nájsť si novú lásku či prežiť vášnivý románik. Podľa informácií portálu Markíza sa desať mužov a desať žien zo Slovenska a Čiech presťahuje na Kanárske ostrovy, kde strávia tri mesiace. K dispozícií budú mať súťažiaci vilu pri mori, bazén, gril aj posilňovňu.

Mladí ľudia sa budú zúčastňovať spoločných úloh či hier, no inak budú mať celý čas na zbližovanie sa, flirtovanie, no aj intrigy. Do finále sa napokon dostane len jedna dvojica, ktorá zabojuje o rozprávkovú výhru. Diváci tak budú sledovať, či sa súťažiaci rozhodnú pre lásku alebo sa nechajú strhnúť vidinou finančného prilepšenia. Kasting do šou sa začal v utorok od 13. apríla, pričom šancu na výlet snov má každý.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk │ Foto: Televízia Markíza