Markíza vracia na obrazovky Let’s Dance: TOTO je prvá súťažiaca hviezda!

Dátum:

Televízia Markíza v novom roku oznámila vysielanie viacerých veľkolepých projektov, medzi ktoré sa prekvapivo zaradí aj obľúbená šou Let’s Dance. Súťaž, v ktorej známe osobnosti predvádzajú svoje tanečné schopnosti, sa zúčastnilo už viacero populárnych hviezd, medzi ktoré sa najnovšie zaradí aj známa blondínka!

Už túto jar Markíza zaradí do vysielania obľúbenú tanečnú šou Let’s Dance, kde celebrity predvádzajú umenie po boku profesionálnych tanečníkov. Aj keď je ešte nová séria zahalená rúškom tajomstva, produkcia predsa len potvrdila, že prvou účastníčkou veľkolepej relácie bude tenistka Dominika Cibulková!

„Veľmi sa teším na novú sériu Let’s Dance a na to, že v nej budem súťažiť. Je to veľká výzva, na ktorú sa teším, pretože viete, že som veľký bojovník a mám rada výzvy. Úprimne priznávam, že som nikdy netancovala a ani som nemala túto ambíciu. Keď som však videla, aký tím ľudí pracuje na tejto šou, neváhala som! Tak POME na to, teším sa na vás,“ prezradila nadšená Dominika.

Prvú celebritu v šou si pochvaľuje aj režisér Pepe Majeský, podľa ktorého je bývalá športovkyňa dôkazom toho, že v tomto ročníku pôjde o silnú zostavu súťažiacich. Radosť však neskrýva ani samotná produkcia Markízy: „Sme veľmi radi, že Dominika Cibuľková prijala ponuku účinkovať v našej veľkolepej šou. Jej úspešné pôsobenie na tenisovom kurte všetci dobre poznajú. Teraz bude mať príležitosť predviesť to, ako sa vie obracať aj na tanečnom parkete a súčasne pritom zabojovať o titul jeho kráľovnej.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk, IG/domicibulkova

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...