Obľúbený a dlhoročný moderátor televízie Markíza poriadne šokoval skalných fanúšikov i sporadických divákov. Roman Juraško sa na obrazovkách pravidelne objavuje s kratším účesom dohora, ako aj šedivou briadkou. V posledných epizódach Telerána ale prišiel s veľkou zmenou. 

Roman Juraško sa už roky objavuje na obrazovkách televízie Markíza. 44-ročný moderátor je pravidelnou tvárou obľúbenej relácie Teleráno. Moderátor si však zrejme povedal, že je čas na radikálnu zmenu imidžu a divákov doslova šokoval poriadne vynoveným zovňajškom. Mnohí Slováci mali pritom problém Juraška v Teleráne vôbec spoznať. Roman totiž svoje vlasy spustil k tvári a briadku si do hladka vyholil. Niektorí ho tiež “podozrievajú” zo zafarbenia hrivy.

Zaskočené ostali mnohé diváčky, ktorým sa však podľa všetkého pozdával viac pôvodný vzhľad televíznej tváre. “Čiže dal to “na Lučeniča”,” žartuje Ľudmila. Pridáva sa taktiež Ivka: “Prečo sa Roman neostrihá? Nepristane mu to,” konštatuje. “Podľa mňa mu ten účes moc nepristane, ale je to každého vec, ak sa mu takýto účes páči a cíti sa v ňom dobre, tak prečo nie,” poznamenala Katarína. Vysokoškolákov i verejnosť zas prekvapila Zuzana Plačková, ktorá prednášala na bratislavskej univerzite.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Televízia Markíza/Teleráno