Maroš Kramár patrí desiatky rokov k našim najúspešnejším hercom, pričom sa objavil v mnohých seriáloch, filmoch a reláciách. Patrí k umelcom, ktorý sa snažia byť nad vecou a myslieť pozitívne. Udalosti pred parlamentnými voľbami však neraz postavia zo stoličky aj jeho, pričom iba neveriacky krúti hlavou.

Marošovi Kramárovi rozhodne nie je budúcnosť našej krajiny ukradnutý. Sám priznáva, že ho štve súčasná politická situácia. Podľa jeho slov absolútne nerozumie voličom, ktorí dali dôveru určitej politickej strane sľubujúc radikálne zmeny, pričom ich nevykonali. Aj napriek tomu ich však podporujú a v predvolebných prieskumoch sú na vrchných priečkach.

64-ročný umelec uviedol, že sa snaží osvetliť situáciu aj rodinným príslušníkom, no nedarí sa mu. ,,…nerozumiem, čo sa tu deje. Fakt, mne sa rozum zastavuje…proste oni veria nejakému človeku, ktorý sklamal na celej čiare. Všetko zle a on chodí cvičiť tam a tvári sa, že nič neurobil a oni mu veria, budú mu dávať ďalej hlasy…ja neviem no…nechápem to…pre mňa je to nepochopiteľné,“ povedal v rozhovore pre Nový Čas.

Nie je známe, ktorého z politikov konkrétne myslel. Kramár nechcel nikoho uraziť, no prekážajú mu naivní a hlúpi voliči, ktorí si nevedia dať dve a dve dokopy, i keď je to očividné. Otvorene uviedol, že v týchto chvíľach nevie, ktorá politická strana napokon získa jeho volebný hlas.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Nový Čas  |  Foto: FB/Mama na prenájom