Slovenský herec Maroš Kramár skončil v sobotu v slzách. Milovaný člen jeho najbližšej rodiny totiž odišiel na druhý svet. Smutná správa televíznu tvár pochopiteľne zasiahla a dojímavé posledné slová mu venoval aj na sociálnej sieti.

Slovenský herec prežíva smutné a ťažké chvíle. Maroš Kramár pritom len nedávno musel čeliť mediálnemu škandálu po tom, čo televízia zverejnila nečakané zábery s maskérkou počas natáčania. JOJka však napokon jeho účinkovanie v Inkognite nestopla a herec tak môže pokračovať v zabávaní divákov.

V sobotu ho však zasiahla mimoriadne krutá správa. Len prednedávnom hospitalizovali jeho milovaného otca Jána Kramára. Zdravotný stav staršieho pána sa však náhle zhoršil a Kramárov otec, bohužiaľ, zomrel vo veku 92 rokov. Počas hospitalizácie sa o neho podľa informácií Nového Času staral herecký syn ako aj dcéra Jana.

Kramár oznámil smutnú správu aj známym a fanúšikom na sociálnej sieti: “Dnes sme sa rozlúčili s mojím milovaným tatinom. Bol to úžasný človek. Budem rád, ak mu venujete tichú spomienku a zapálite sviečku na jeho pamiatku. Ďakujem!” napísal. Medzi kondolujícimi sa objavili hereckí kolegovia, no aj politici. Okrem Lucie Ďuriš Nicholsonovej zareagoval napríklad aj z nemocnice prepustený Boris Kollár: “Maroško, musí to byť veľká bolesť v srdiečku. Úprimnú sústrasť, dnes sa za tvojho ocka pomodlím,” odpísal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook/Maros Kramar, Televízia JOJ/Inkognito