Česká speváčka Marta Jandová je na Slovensku známa ako porotkyňa. V minulosti bola súčasťou speváckej šou Superstar, pričom v posledných rokoch hviezdila v talentovej relácií Česko Slovensko má talent. Najnovšie sa však rozhodla zverejniť úžasnú novinku nevšedným spôsobom.

Češka žijúca v Nemecku je v našej krajine obľúbenou osobnosťou, ktorú fanúšikovia zbožňujú. Aj napriek tomu, že je dcérou slávneho Petra Jandu a sama je frontmankou kapely ,,Die Happy“, pôsobí bezprostredne s úsmevom na tvári.

Sympatická brunetka nepatrí medzi speváčky, ktoré by sa chválili odvážnymi fotografiami. O to viac prekvapila záberom v plavkách a v podprsenke. ,,Najlepšia fotka, aby som vám prezradila moju novinku. K mojim narodeninám budem mať koncert! 10.4.2020,“ uviedla na sociálnej sieti.

Fanúšikovia nešetrili chválou pri pohľade nad postavou matky 6-ročnej Marušky. ,,Toto je poriadna žena,“ napísal jeden z nadšených priaznivcov. ,,Veľmi vám to pristane. Rozhodne sa nemáte za čo hanbiť a ste kočka,“ zareagovala ďalšia z fanúšičiek.