Martin Jakubec v posledných týždňoch absolútne stráca sebakontrolu, keďže sa postupne vyjadruje k osobnostiam zo slovenského šoubiznisu a rozhodne nejde o prajné odkazy. Je iróniou, že spevák sa dlhý čas prezentoval tým, že okolo seba nestrpí negatívnu energiu a teraz ju rozsieva všade, kade chodí.

Čerstvý ženáč sa zo začiatku vyjadroval na adresu moderátora Andreja Bičana či komičky Evy “Evelyn“ Kramerovej. Následne však pritvrdil a pustil sa do Rytmusa a jeho snúbenice. Podľa vlastných vyjadrení má údajne známa dvojica kopírovať činy Jakubca a jeho milovanej Božanky.

Keď sa na Štedrý deň raper a moderátorka podelili s fanúšikmi o informáciu, že sa čoskoro stanú rodičmi, Martin si neodpustil ďalšie štipľavé poznámky. ,,Načase. Obaja sú starí, jej ťukajú hodiny, nechcela ostať na ocot a on fejker, starý foter, načase. Zistil, že je piate kolo u voza medzi rapermi a nemá decko, tak sa zmohol,” napísal na sociálnej sieti.

Aj keď v prípade zamilovaného páru prská na všetky strany, keď ide o Daru Rolins, je to úplne iná pesnička. Na sociálnej sieti totiž komentoval článok, ktorý sa týka práve sympatickej speváčky. ,,Je to nádherná fotka. Dara je super baba a perfektná speváčka, dajte jej pokoj,“ bránil známu divu. Zdá sa, že sa konečne našla osobnosť, na ktorú nemá chuť útočiť.

Zdroj: Facebook/Slovakwoman.sk  |  Foto: Facebook/Martin Jakubec, Instagram/dararolins_vermi