Martin Šmahel prekonával posledné dni na Farme osobnú krízu a chýbať mu začala aj jeho malá dcérka Mia, ktorú má s moderátorkou Miriam Kalisovou. Keď za ním dorazila na statok návšteva, neskrýval smútok…

Martin Šmahel sa na Farme predviedol ako pracovitý chlap a výborný rybár. Týždne odlúčenia od rodiny ale urobili svoje a na fitnessáka začala doliehať zlá nálada. Farmár sa tak začal čoraz viac uzatvárať do seba a trávil čas osamote vždy, keď to bolo len trochu možné.

Pozdvihnutie psychiky prišlo až po výhre v dueli s Táňou a po návrate zo stodoly sa Martin úprimne tešil a zabavil pri hudbe Mafia Corner. Azda najviac sa ale tešil na príchod návštevy. Potom, ako videl ostatné rodiny farmárov, nevedel sa dočkať tej svojej.

Hoci na statok dorazili Martinovi bratia, s ktorými si je blízky, ktosi predsa len chýbal. Farmár napriek tomu, že bratia mu poriadne zdvihli náladu, nedokázal skrývať sklamanie a smútok. Na Farmu ho totiž neprišla pozrieť práve jeho najväčšia láska, dcérka Mia: „Som mal taký pocit, že asi najsilnejší zážitok by som mal z dcérky, bola by taká ako vždy, plná energie, dala by mi takú tú lásku, ktorú potrebujem, ktorá mi tu chýba,“ zúfa si Martin, ktorý si na stretnutie s dcérkou musí chvíľku počkať. Martin bude navyše bez dcérky aj počas najkrajších sviatkov roka.

Zdroj: farma.markiza.sk | Foto: YouTube