Martin Šmahel sa stal pred dvanástimi rokmi československým „Mužom roka“, a aj keď od získania tohto titulu ubehlo už mnoho času, stále sa drží vo forme. Okrem cvičenia sa venuje moderovaniu nielen rôznych súkromných podujatí, ale pôsobí aj pred kamerami relácie Farma X-tra, ktorú vedie už druhý rok. Reality šou si vyskúšal aj priamo na vlastnej koži v roku 2018, avšak brány statku opustil tesne pred finále.

Po drsných podmienkach markizáckej reality šou Farma X sa z neho stal prísny vegán. Nekompromisné vylúčenie všetkých živočíšnych produktov hrdo prezentuje na sociálnej sieti a snaží sa rozširovať obzory aj svojim fanúšikom. Rozhodnutie prejsť na výlučne rastlinnú stravu opakovane prehlasuje za jedinú cestu správneho druhu životosprávy.

Fitnesák Šmahel si po svojej vegánskej cestičke šliape už 2 roky a zdá sa, že jeho presvedčenie je hlboké. „O tejto téme je stále viac dezinformácií ako skutočných faktov. Cítim to tak, že chcem neustále hájiť mierumilovnú myšlienku vegánstva a uisťovať každeho s opačným nepodloženým názorom, že tento princíp myslenia, stravovania, obliekania a ochrany živých tvorov je krásny a šľachetný,“ povedal v spojitosti so spustením stravovacej možnosti vegarastlinných pokrmov v jedálni Mediculina na Zdravotníckej univerzite v Bratislave.

Napriek tomu, že sa neživí žiadnym živočíšnym produktom, ako sú napríklad vajcia, tvaroh, losos či steak, jeho postava naďalej kričí po pozornosti. K fotografii, na ktorej sa na Instagrame pýši vypracovaným telom, napísal: „Predstav si k tej fotke pár hlbokých motivačných riadkov, niečo o sile a vytrvalosti v tom, čo robíš a o výsledkoch, ktoré práca na sebe po rokoch prináša… Neviem, čo by som sem dnes dal, tak dávam túto fotku z víkendu“, doplnil Šmahel k záberu, ku ktorému veľa slov skutočne nebolo potrebné pridávať.

Vymakané telo Martina Šmahela môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/ martinsmahel, radoslavorenic_photo