Martina Schindlerová už roky dokazuje, že je nielen krásna, ale i talentovaná speváčka. Aj to bol určite dôvod, prečo do nej organizátori hokejového zápasu HC Slovan s HC Košice vložili dôveru, aby otvorila udalosť slovenskou hymnou. 

V piatok sa na hokejovom štadióne v Bratislave proti sebe postavili dva silné tímy, a to domáci HC Slovan a ich rivali z východu HC Košice. Na zápase mala dôležitú funkciu aj slovenská speváčka Martina Schindlerová.

,,Spievala som slovenskú hymnu pred prvým domácim hokejovým zápasom Slovanu s Košicami a bol to pre mňa úžasný zážitok spievať našu hymnu spolu s plným štadiónom divákov. Užila som si aj našu hymnu, aj atmosféru na zápase. Milujem, keď ľudia takto spolu svorne fandia,” napísala nadšená SuperStaristka k záznamu svojho výkonu, o ktorý sa podelila na Instagrame. Jej vystúpenie si tak môže pozrieť i verejnosť. Tá však namiesto chvály krásnej brunetke poslala ostrú kritiku.

,,Prepáč, ale toto bolo niečo strašné, to sa nedá ani dopočúvať,” odkázal speváčke Martin. ,,Bolo to dosť cez čiaru… Keby to nebola štátna hymna, tak vás štadión vypíska… Ani dospievať vás nenechali,” znie ďalší negatívny názor na Martininu verziu slovenskej hymny.

,,Martina, jedna rada, je absolútne fau pax upravovať štátnu hymnu, je to neúcta, nespievala si Gotta ani Gombitovú, ale ŠTÁTNU HYMNU SLOVENSKEJ REPUBLIKY,” zhodnotila kriticky Gabriela. ,,Tam, kde som sedel, sa ľudia vyložene rehotali na tom prevedení, hlasom aj gestá… A bolo nám všetkým trápne aj za vás. Ste fajn speváčka, ale toto hrubo nevyšlo a radšej by som to zmazal, ako dával na nástenku,” naložil Schindlerovej hokejový fanúšik.

Zdroj/Foto: Instagram/schindlerovamartina