Je tomu len zopár hodín, čo seriálová Linda z Oteckov odzbrojila celé Slovensko svojim vystúpením v šou Tvoja tvár znie povedome. Na obrazovkách utiahnutá herečka sa mávnutím čarovného prútika premenila na dračicu Ciaru, pričom s prehľadom stvárnila jeden z jej najväčších hitov “Level Up”.

Mary Bartaloš sa stala hviezdou uplynulej časti šou Tvoja tvár znie povedome a aj keď mnohí diváci uznali, že víťaz Miro Šmajda bol výborný, predsa len sa im do pamäte viac zapísala mladá herečka z Čajkova. Dokonalý výzor dopĺňal fantastický tanec, pričom hviezdička slovenského šoubiznisu nezabudla ani spievať.

Mnohých fanúšikov preto doslova pobúrilo hodnotenie speváka Mária Kulyho Kollára, ktorý jej výkon ohodnotil troma bodmi. Každý z porotcov však celebrity boduje podľa vlastného uváženia, pričom bájnej výhry sa nedočkal ani spevák Vojtech Drahokoupil, ktorý Ciaru stvárnil v Čechách. Musíme však povedať, že mladý hudobník sa výzvu chopil taktiež so cťou. Pomôžte nám rozhodnúť, kto bol tentokrát lepší. Slovensko vs. Česko?! 🙂

Vojtěch Drahokoupil ako Ciara

Zdroj: Markiza.sk, Nova.cz | Foto: Instagram/Tvojatvarzniepovedome, Facebook/Tvojetvarmaznamyhlas