Nedávno došlo v bratislavskej časti Dúbravka k tragickej udalosti. Mladý útočník začal z ničoho nič strieľať na bezbranných ľudí na ulici. Nasledoval okamžitý zásah polície, v dôsledku čoho bol nebezpečný muž zlikvidovaný. K smrti syna sa najnovšie vyjadril zdrvený otec.

Obyvateľov Dúbravky v nočných hodinách najprv vystrašil výbuch, ktorý rozbil niekoľko okien a následne bolo počuť výstrely. Matej sa totiž vystrčil z okna a začal strieľať na ľudí, ktorí sa nachádzali na ulici. Zranení boli traja ľudia, ktorí utrpeli strelné poranenia v oblasti rúk a nôh.

Po príchode polície 32-ročný muž vybehol z bytu a zaútočil na jedného z policajtov, ktorého bodol do krku. Okamžite zareagoval jeho kolega, ktorý vystrelil na schodisku šesť rán. Tri zasiahli páchateľa, ktorý skonal na mieste činu. Zneškodnil ho muž zákona, ktorý je v službe iba 2,5 mesiaca.

Celému útoku mala predchádzať hádka strelca a jeho otca. Práve on držal zbrane v legálnej držbe, ktoré Matej použil. „Policajti sú tu na to, aby sa k tomu vyjadrovali. Ja už nemám čo povedať. Je to pre mňa hrozné. Všetkých to mrzí, ale, žiaľ, to už nikomu nepomôže. Neviem o tom, že by bol do niečoho zapletený. Z môjho pohľadu to bol nejaký skrat,“ povedal zdrvený otec pre Nový Čas, ktorý spolupracuje s vyšetrovateľmi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Nový Čas  |  Foto: TV JOJ